מנעולן חולון

לוקמן מספקים שירותי מנעולנות בחולון והסביבה, התקשרו אלינו לטלפון 1-801-22-33-99 ואנחנו בדרך אליכם, שירות לפרטיים לעסקים ושירות חירום מעכשיו לעכשיו כגון פריצת מכוניות או לבתים וכדומה, אנו מתחייבים לשירות ולמקצועיות ללא פשרות.

אז מה אנחנו מספקים לכם:

צילינדרים: אנו מספקים מגוון ענק של צילינדרים, החל מצילינדרים של רב רביח, ייל, צילינדרים מתקדמים של MT5 צילינדר מגנום אטלנטיק ועוד - צילינדרים חשמליים, חצי צילינדר וכולה והכל כולל התקנה ובמחירים נוחים.

מנעולים: מגוון מנעולים, החל ממנעול זוויתן חשמלי, מנעול רתק, מנעול רב בריחי, מנעולי תלי ועוד.

 כספות: מגוון ענק של כספות ייעודיות לבית ולעסק, כספות למסמכים, כספות לתכשיטים, כספות למחשבים ניידים, כולל התקנה במחירים מצויינים.

מוצרים נוספים שאנו מספקים: ידיות בהלה, דלתות כניסה, דלתות פנים, מוצרים מתקדמים ( פתיחת דלת ביומטרית, פתיחת דלת ע"י טלפון חכם ), ידיות וסגרים הידראולים ועוד

בקיצור כפי שבטח שמתם לב, כל מה שאתה צריכים בתחום המנעולנות אין לכם מה לחפש במקום אחר, כל המוצרים כולל התקנה אצלך בבית או בעסק מתי שנוח לך.

לוקמן - 18 שנה בתחום המנעולנות והיד עוד נטויה, אם אתם מחפשים בעל מקצוע אמין ואיכותי, בעל מקצוע של פעם שיתן לכם עבודה במחיר הוגן, זהו זה הגעת למקום הנכון, אנו מקווים שתתקשרו אלינו ונשתדל לתת לכם את הייעוץ  וההצעה הטובים ביותר - לוקמן - 1801-22-33-99.